۞ پایگاه خبری تحلیلی صبح تازه :
به تازگی و طراوت صبحگاهی روزتان را با تازه ترین اخبار " صبح تازه " آغاز کنید .
Monday, 30 March , 2020
امروز : دوشنبه, ۱۱ فروردین , ۱۳۹۹ - 6 شعبان 1441
شناسه خبر : 85277
  پرینتخانه » اجتماعی, برگزیده اخبار تاریخ انتشار : ۰۳ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۲:۴۷ | 101 بازدید |

پذیرش مبتلایان به ویروس کرونا در کدام بیمارستان‌ها صورت می گیرد

به گزارش صبح تازه، فهرست بیمارستان‌های ارائه دهنده خدمت به بیماران مبتلا به ویروس کرونا در کل کشور از سوی سازمان نظام پزشکی اعلام شد.

پذیرش مبتلایان به ویروس کرونا در کدام بیمارستان‌ها صورت می گیرد

به گزارش صبح تازه،  روز شنبه سازمان نظام پزشکی، در مجموع ۱۷۰ بیمارستان در کشور ارائه دهنده خدمت به مبتلایان به ویروس کرونا هستند.

فهرست این بیمارستان‌ها به تفکیک هر استان (بیمارستان‌های تحت پوشش دانشگاه‌های علوم پزشکی در هر استان) به شرح زیر است:

در استان گیلان، بیمارستان رازی رشت به عنوان بیمارستان ریفرال، بیمارستان‌های امینی لنگرود، شهید نورانی تالش، نیکوکار املش، رسالت ماسال، شهدای رضوانشهر و قدیمی لاهیجان به عنوان بیمارستان‌های با قابلیت تخلیه اضطراری هستند.

در استان خراسان رضوی، مرکز آموزشی درمانی امام رضا به عنوان بیمارستان ریفرال، بیمارستان‌های دکتر شریعتی، ثامن الائمه(ع) چناران، حضرت زهرای فریمان، خاتم الانبیا(ص) باخرز، ابن سینا حجازی مشهد، خاتم الانبیا(ص) خلیل آباد، امام خمینی (ره) درگز و موسی بن جعفر (ع) قوچان به عنوان بیمارستان‌های با قابلیت تخلیه اضطراری در نظر گرفته شده است.

در استان مازندران، بیمارستان‌های رازی قائم شهر، خاتم الانبیا(ص) بهشهر، امام خمینی (ره) آمل و امام خامنه‌ای عباس آباد به عنوان بیمارستان‌های ریفرال، بیمارستان‌های امام خمینی (ره) آمل، امام خمینی (ره) عباس آباد، قدیم بهشهر، شهید بهشتی نوشهر و امام خمینی (ره) فریدونکنار به عنوان بیمارستان‌های با قابلیت تخلیه اضطراری در نظر گرفته شده است.

در بیمارستان‌های وابسته به دانشگاه علوم پزشکی تهران، بیمارستان‌های امام خمینی(ره)، سینا، مدائن به عنوان بیمارستان‌های ریفرال، بیمارستان‌های جدیدالتاسیس رازی، ضیاییان و محب یاس به عنوان بیمارستان‌های با قابلیت تخلیه اضطراری در نظر گرفته شده است.

در بیمارستان‌های وابسته به دانشگاه علوم پزشکی ایران، بیمارستان شهدای یافت آباد، شهرام و آتیه به عنوان بیمارستان‌های ریفرال، بیمارستان‌های شهدای یافت آباد، شهید فهمیده، فاطمه الزهرا(س) رباط کریم و لولاگر به عنوان بیمارستان‌های با قابلیت تخلیه اضطراری در نظر گرفته شده است.

در استان البرز، بیمارستان امام علی (ع) به عنوان بیمارستان ریفرال، بیمارستان‌های کوثر، ثارالله(ع) مهرشهر، امام حسن مجتبی (ع) نظر آباد و فاطمه الزهرا (س) اشتهارد به عنوان بیمارستان‌های با قابلیت تخلیه اضطراری در نظر گرفته شده است.

در لارستان، بیمارستان امام رضا (ع) به عنوان ریفرال و بیمارستان با قابلیت تخلیه اضطراری خواهد بود.

در استان یزد، بیمارستان شهید صدوقی یزد به عنوان ریفرال، بیمارستان‌های شهید بهشتی تفت، فاطمه زهرا (س) مهریز و حکیم بهاباد به عنوان بیمارستان‌های با قابلیت تخلیه اضطراری در نظر گرفته شده است.

در استان قم، بیمارستان کامکار عرب نیا به عنوان ریفرال، بیمارستان‌های کامکار و حضرت فاطمه معصومه (س) به عنوان بیمارستان‌های با قابلیت تخلیه اضطراری است.

در بیمارستان‌های وابسته به دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، بیمارستان‌های مسیح دانشوری و انصاری به عنوان ریفرال و بیمارستان‌های ستاری قرچک، زعیم پاکدشت، شهدای گمنام تهران، طرفه تهران، امام حسین (ع) و سوم شعبان دماوند به عنوان بیمارستان‌های با قابلیت تخلیه اضطراری در نظر گرفته شده است.

در کرمان، بیمارستان افضلی پور به عنوان ریفرال، بیمارستان‌های امام حسین (ع) ارتش، قائم بردسیر و جدید زرند به عنوان بیمارستان‌های با قابلیت تخلیه اضطراری خواهد بود.

در بیمارستان‌های وابسته به دانشگاه علوم پزشکی زاهدان، بیمارستان بوعلی ریفرال و بیمارستان‌های بوعلی، امام خمینی (ره) خاش و جدید سراوان به عنوان بیمارستان‌های با قابلیت تخلیه اضطراری هستند.

در هرمزگان، بیمارستان پیامبر اعظم (ص) ریفرال است و بیمارستان‌های سید الشهدا(ع) ارتش، سیریک و علی بن ابی طالب (ع) رودان به عنوان بیمارستان‌های با قابلیت تخلیه اضطراری خواهند بود.

در بیمارستان‌های وابسته به دانشگاه علوم پزشکی اهواز، بیمارستان رازی ریفرال و بیمارستان‌های شهدای ایذه، قدیم مسجد سلیمان، شهید چمران سوسنگرد، امام خمینی (ره) رامهرمز و رسول اکرم (ص) رامشیر به عنوان بیمارستان‌های با قابلیت تخلیه اضطراری در نظر گرفته شده است.

در استان فارس، بیمارستان علی اصغر(ع) و بیمارستان فقیهی ریفرال هستند و بیمارستان‌های حضرت علی اصغر(ع)، شهدای سروستان، فاطمه الزهرا (س) مهر، اشکنان و قمر بنی هاشم (ع) بیضا به عنوان بیمارستان‌های با قابلیت تخلیه اضطراری در نظر گرفته شده است.

در بیمارستان‌های وابسته به دانشگاه علوم پزشکی تبریز، سیناو امام رضا (ع) ریفرال هستند و بیمارستان‌های چشم پزشکی علوی، بخش اورژانس قدیم بیمارستان امام رضا (ع) با ظرفیت ۸۰ تخت، تامین اجتماعی، فارابی ملکان و امام خمینی (ره) عجب شیر به عنوان بیمارستان‌های با قابلیت تخلیه اضطراری در نظر گرفته شده است.

در کرمانشاه بیمارستان‌های طالقانی و حضرت فاطمه (س) میاندوآب به عنوان بیمارستان‌های با تخلیه اضطراری در نظر گرفته شده است.

در بیمارستان‌های وابسته به دانشگاه علوم پزشکی ارومیه، بیمارستان طالقانی و حضرت فاطمه (س) میاندوآب به عنوان بیمارستان‌های با تخلیه اضطراری در نظر گرفته شده است.

در استان اصفهان، بیمارستان فارابی ریفرال است و بیمارستان‌های فارابی، عیسی ابن مریم(ع)، صاحب الزمان (عج) شهرضا، گلدیس، ۹ دی خمینی شهر، تامین اجتماعی فاطمه الزهرا (س) و گلپایگان به عنوان بیمارستان‌های با تخلیه اضطراری در نظر گرفته شده است.

در استان ایلام، بیمارستان‌های شهدای زاگرس، امام علی (ع) سرابله، شهدای دهلران و امام حسین (ع) مهران به عنوان بیمارستان‌های با تخلیه اضطراری در نظر گرفته شده است.

در دانشگاه علوم پزشکی بابل، بیمارستان روحانی ریفرال است و بیمارستان ۱۷ شهریور مرزی کلا به عنوان بیمارستان با تخلیه اضطراری در نظر گرفته شده است.

در بوشهر، بیمارستان‌های نیروی هوایی ارتش، زینبیه خورموج، امام خمینی (ره) کنگان، امام هادی (ع) دیر و امیرالمومنین (ع) بندر گناوه به عنوان بیمارستان با تخلیه اضطراری در نظر گرفته شده است.

در دانشگاه علوم پزشکی بیرجند، بیمارستان ولیعصر به عنوان ریفرال، بیمارستان‌های ایرانمهر، بخش عفونی بیمارستان حضرت ولی عصر (عج)، خاتم الانبیا درمیان، علی ابن ابیطالب (ع) سربیشه و شفا بشرویه به عنوان بیمارستان با تخلیه اضطراری در نظر گرفته شده است.

در خراسان شمالی، بیمارستان‌های امام حسن (ع)، جراحی قلب، امام علی (ع)، قدیمی شیروان و شهدای فاروج به عنوان بیمارستان با تخلیه اضطراری در نظر گرفته شده است.

|
به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.