عامل شکست تیم ملی از ژاپن مصرف ترامادول توسط یکی از بازیکنان بود

تاریخ انتشار : ۰۱ خرداد ۱۳۹۸ - ۲۲:۴۳ | 263 بازدید | ارسال توسط : | گزارشگر : حجت الاسلام علیپور، رئیس سابق کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال:
عامل شکست تیم ملی از ژاپن مصرف ترامادول توسط یکی از بازیکنان بود

به گزارش صبح تازه حجت الاسلام علیپور، رئیس سابق کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال که اکنون ریاست کمیته سیانت از اخلاق حرفه ای بر فوتبال را بر عهده دارد در یک افشاگری بی سابقه دلیل باخت ایران مقابل ژاپن را ناشی از مصرف ترامادول از سوی یکی از بازیکنان تیم ملی اعلام کرده است. علیپور گفته:« بازی با ژاپن زحمات چندین ساله ما به باد رفت. آن بازیکن زحمات فوتبال ملی ما را به باد فنا داد. این زائیده رفتار غلط بازیکنی بود که ترامادول مصرف کرد. آن بازیکن می‌خواست عملکرد خوبی داشته باشد اما رابطه میان مغز و عضله برقرار نشد و درنهایت رفتار آن بازیکن باعث شد تا تیم ملی ببازد.» این ادعا درحالی مطرح شده که بعد از بازی با ژاپن به طور رندم از بازیکنان تست دوپینگ گرفته شد که در آن بازی قرعه به نام سردار آزمون و محمدحسین کنعانی زادگان افتاد که قطعا بازیکنی که ترامادول مصرف کرده میان این دو نبوده و باید در میان دیگر بازیکنان سراغ کسی را گرفت که ترامادول مصرف کرده و به قول علیپور شکست تیم ملی ایران را رقم زده است. حرف های علیپور ابعاد تازه ای از تخلفات پنهان درتیم ملی فوتبال ایران را آشکار می‌کند که چندان مورد توجه قرار نمی‌گیرد. اما قطعا آن ها که بر اتفاقات فوتبال اشراف دارند، می‌دانند چه افرادی با مصرف ترامادول زمینه ساز یک بازی ضعیف را فراهم کرده اند تا تیم ملی به راحتی مقابل ژاپن به زانو دربیاید. آیا تصمیم گیران فوتبال ایران نباید با آن بازیکن که ترامادول مصرف کرده ، برخوردی قاطع داشته باشند؟

نکته: بعد از اینکه کی روش باخت را گردن مک درموت یکی از دستیارانش انداخت حالا علیپور پرده از مقصران تازه برداشته و ترامادول را عامل باخت می داند.

به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.